Uspěchaný život vysokoškoláků

Kdo studoval do šestadvaceti, tak dá určitěna pravdu. Být vysokoškolákem má své velké výhody, ale i nevýhody. Po vydřeném pětiletém studiu z vás je inženýr, a tak máte šanci si vybrat svou vysněnou profesi za docela slušnou sumu peněz. Jenže co těch pět let předtím? Buďto máte bohaté rodiče, které vám veškeré výdaje hradí, nebo si musíme vydělat peníze sami. A skloubit školu, práci a ještěvolný čas je někdy opravdu fuška.

Jsme sví
Přece jen se ale můžeme vymlouvat na to, že jste pořád ještěškoláci. Bujaré večírky, jít spát za svítání a žádné závazky. Komu by se to nelíbilo? Navíc mít partu přátel, která vás nikdy nezklame. Každou volnou minutu můžete využít dle libosti.

Samozřejměse naskytne i období zkoušek, a tak místo vysedávání v hospoděmusíte někdy zatnout zuby a zanořit se do skrypt. A tak doma žhavíte tiskárnu a 3d skener http://www.nc.cz/mini-switch-tp-link-tl-sf1005d-5-x-10-100-mbs-1-x-uplink_d18770.html o sto šest. Vydaří-li se zkouškové a zvládnete všechny zápočty, začne zase veselí a máte ihned čas opět na své přátele.